خرید کتاب اسکنرهای داخل دهانی و کاربرد آن در دندانپزشکی دیجیتال

خرید کتاب دکتر علیرضا رضایی با نام «اسکنرهای داخل دهانی و کاربرد آن در دندانپزشکی دیجیتال»، اولین در حوزه دندان‌پزشکی دیجیتال و اسکنرهای داخل دهانی در دنیا.
اشتراک‌گذاری

کتاب اسکنرهای داخل دهانی و کاربرد آن در دندانپزشکی دیجیتال

کتاب «اسکنرهای داخل دهانی و کاربرد آن در دندانپزشکی دیجیتال» به عنوان یک منبع ارزشمند، نگاهی دقیق و هوشمندانه به تکنولوژی روز دنیا و استفاده از اسکنرهای داخل دهانی در دندانپزشکی دیجیتال دارد. این کتاب به بررسی برترین اسکنرهای دنیا نیز پرداخته و با ارایه مزایا و معایب هر یک، خواننده را در انتخاب بهترین اسکنر برای پروسه‌های دندانپزشکی هدایت می کند. کتاب با تمرکز بر ابزارهای پرفروش در بازار، مخاطب را به سمت استفاده از دستگاه‌های دیجیتالی جدیدتر و خودکار می‎‌برد. به طور خلاصه، این کتاب یک منبع ارزشمند است که هر دندانپزشک، دانشجوی دندانپزشکی و علاقه‌مندان به تکنولوژی و دندانپزشکی باید آن را در کتابخانه شخصی خود داشته باشد.

دکتر علیرضا رضایی برای تألیف این کتاب، ده‌ها مقاله و تحقیق را مورد بررسی قرار داده‌اند تا بتوانند اطلاعات وسیعی درباره اسکنرهای داخل دهانی و تکنولوژی روز دنیا در دندانپزشکی دیجیتال را به تمامی دندانپزشکان جهان ارائه دهند. این کتاب می‌تواند آغازی برای شروع یک ورک فلو (Workflow) کاملا دیجیتال باشد و جایگزین راه و روش سنتی و کانونشنال (Conventional) شود. اسکنرهای داخل دهانی می‌توانند در تمامی فعالیت‌های دندان‌پزشکی وجود داشته باشند مانند ایمپلنت، ارتودنسی، طرح لبخند، بررسی وضعیت دندانی و…

دانلود نمونه متن و فهرست کتاب اسکنرهای داخل دهانی

بدون شک استفاده از سیستم های دیجیتال در دندانپزشکی روز به روز افزایش خواهد یافت تا دندانپزشکی دیجیتال جایگزین مناسبی برای روش های درمانی سنتی باشد. اسکنرهای داخل دهانی در آینده نزدیک نقش مهمی در دندانپزشکی دیجیتال خواهند داشت. دکتر علیرضا رضایی در این کتاب تمامی اطلاعات را به صورت کاربردی گردآوری کرده و مجموعه وسیعی از مقالات و تحقیقات انجام شده تا پایان سال ۲۰۲۱ در رابطه با این ابزار مهم در حوزه دندانپزشکی دیجیتال را بررسی کرده است. این کتاب اولین کتابی است که در دنیا در رابطه با اسکنرهای داخل دهانی نوشته شده است و سعی شده به زبانی ساده و روان نوشته شود که در حال حاضر برای چاپ به زبان انگلیسی آماده می شود. همچنین، کتاب های دیگری نیز در راه هستند!

شما می‌توانید با لینک زیر، اقدام به دانلود صفحه فهرست و نمونه متن کتاب «اسکنرهای داخل دهانی و کاربرد آن در دندانپزشکی دیجیتال» کنید.

مشخصات کتاب اسکنرهای داخل دهانی

مشخصات کتاب

نویسنده: دکتر علیرضا رضایی
ناشر: رویان پژوه
سال انتشار: ۱۴۰۰
نوبت چاپ: اول
زبان کتاب: فارسی (در حال ترجمه شدن به انگلیسی)
تعداد صفحات: ۵۱۰ صفحه
شابک: ۹۷۸۶۰۰۴۰۸۹۵۳۱

فهرست کتاب

  • فصل اول: تاریخچه اسکنرهای داخل دهانی و CAD/CAM
  • فصل دوم: تکنولوژی به کار رفته در دستگاه IOS
  • فصل سوم: شاخص های انتخاب یک اسکنر
  • فصل چهارم: فواید کلینیکالی IOS در دندانپزشکی
  • فصل پنجم: بررسی نقش اسکنرهای داخل دهانی در مطب‌های دندانپزشکی
  • فصل ششم: بررسی چند اسکنر برتر دنیا بر اساس کمپانی تولیدکننده آن
  • فصل هفتم: مراقبت و نگهداری از اسکنرهای داخل دهانی
  • فصل هشتم: کامپیوتر لازم برای اسکنر داخل دهانی

خرید کتاب اسکنرهای داخل دهانی

روش اول:

برای خرید کتاب «اسکنرهای داخل دهانی و کاربرد آن در دندانپزشکی دیجیتال»، می‌توانید با استفاده از لینک زیر اقدام به خرید کتاب از سایت «انتشارات رویان پژوه» کنید.

روش دوم:

همچنین برای خرید مستقیم می‌توانید با وارد کردن اطلاعاتتان، به صورت مستقیم از ما کتاب را خریداری فرمایید. توجه داشته باشید که باید در متن پیامتان، عبارت خرید کتاب را وارد کنید تا همکاران ما با شما در اسرع وقت ارتباط برقرار کنند.